Modë

Pas Erës, radhën e ka “Bonboni” Norës, motrat me të njëjtin stil (FOTO)

Nora Istrefi ka realizuar një set të ri fotografik me fotografin Fadil Berisha. Me flokët e shkurtra dhe një pellush ngjyrë rozë të theksuar, Nora duket tepër sexy. Por pellushi…

Lexo më shumë

Adelina Ismaili muzë frymëzimi, fustanin që po “çmend” VIP-at ajo e ka veshur 15 vite më parë

Adelina Ismaili ka frymëzuar ndër vite të gjitha vajzat e skenës shqiptare. Stili i saj i veçantë dhe unik shpeshherë edhe është kopjuar pasi si gjithmonë këngëtarja në çdo videoklip të…

Lexo më shumë

Vajzat e ekranit shqiptar “të çmendura” pas këtij fustani (FOTOT)

Ta veshë Kendall Jenner dhe Paris Hilton e mos të çmendë vajzat e ekranit shqiptar! Bëhet fjalë për fustanin me kristale Swarovski që Kendall Jenner dhe Paris Hilton veshën në…

Lexo më shumë

Përpara Nicki Minaj e ka veshur Era Istrefi dhe Ronela Hajati (FOTO)

Ndodh shpesh që këngëtaret shqiptare kopjojnë ato të huaja në stilin e veshjeve, por këtë herë ka ndodhur e kundërta. Madje dy këngëtaret shqiptare e kanë veshur një vit më…

Lexo më shumë

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë…

Lexo më shumë

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë…

Lexo më shumë

Rihanna dhe kostumi i saj rozë, frymëzim edhe për VIP-at shqiptarë…

Rihanna është ndër të paktat këngëtare, për të mos thënë e vetmja që ka guxuar të veshë një kostum rozë nga koka tek këmbët. Madje ky kostum është bërë trend…

Lexo më shumë

Getat rrjetë aksesori më në modë i momentit! Ja me çfarë t’i vishni e si t’i kombinoni…

Moda e këtij viti ka risjellë në vëmendje stilin e viteve 80’, “rock”. Dhe aksesori që e përfaqëson denjësisht këtë periudhë janë pikërisht getat rrjetë. Siç edhe mund ta keni…

Lexo më shumë

Akoma s’i keni blerë çizmet e gjata? Epoka e modeleve të tjera po mbaron…

Epoka e çizmeve të shkurtra ka pësuar revolucion për t’i lënë vendin çizmeve të gjata ose thënë ndryshe “çizmeve lejlek”. Në këto ditë dimri të ftohta çizmet e gjata luajnë…

Lexo më shumë

FOTOT/ Veshjet me varak bëjnë të gjithë stilistët në një mendje. Tendeca Dimër 2016-2017

Nëse akoma nuk e keni kuptuar; këtë dimër një bluzë, fustan, xhup, fund apo pantallona duhet t’i keni patjeter më shkëlqim në dollapin tuaj, nëse dëshironi të jeni koherent me…

Lexo më shumë

Page 1 of 13

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password