Lista

20 filmat që çdo grua duhet t’i shohë

Disa filma, të bëjnë të mendosh për një kohë të gjatë. Disa të tjerë, mund t’i shohësh një herë dhe t’i harrosh brenda një kohe shumë të shkurtër. Dhe ka…

Lexo më shumë

Amber Heard, fytyra më e bukur në botë… Vendi i dytë do t’ju lërë pa fjalë, ja “TOP 10”

Një studim i kryer së fundmi nga face mapping, ka treguar se fytyra e aktores Amber Heard ka përmasat e përsosura për të qenë fytyra më e bukur në botë….

Lexo më shumë

Cilat janë femrat më të suksesshme të biznesit?! Nga Vilma Nushi tek femrat e familjes Hoxha, ja lista

Cilat janë 50 kompanitë më të mëdha në vend, sipas xhiros vjetore 2014-2015, që janë të paktën 30% në pronësi të femrave. Nga Vilma Nushi, femrat e familjes Hoxha, Merita…

Lexo më shumë

Çfarë ka qenë në modë në vitin kur ke lindur ti?! (100 foto për përgjigje) 

Ah, një kthim pas në kohë përmes veshjeve, a ka diçka më të mirë? Në fakt po, kur ky rikthim të tregon ekzaktësisht origjinën e look-ut tënd, nuk ka asgjë…

Lexo më shumë

42 yjet që u shfaqen në publik pa të brendshme (FOTO)

Këta yje nuk njohin rregulla… Nga Jennifer Lawrence tek Reese Witherspoon, shumë prej personazheve të famshëm kanë bërë zgjedhjen e guximshme për t’u shfaqur në tapetin e kuq dhe jo…

Lexo më shumë

Transformimi i bukurisë së Jennifer Lopez në 35 foto

Nga ditët kur ishte vajza që fluronte në ngjyrat e jetës e deri tek koncertet aktuale dhe pjesëmarrja në “American Idol”, J.Lo ka eksperimentuar në disa ngjyra e stile flokësh…

Lexo më shumë

VIP-at shqiptarë që dështuan në biznes (FOTO) 

Përveç muzikës personazhet publikë shqiptarë provuan veten edhe në fushën e biznesit. Shumë prej tyre ia kanë dalë të jenë të suksesshëm në këtë fushë, por ka edhe nga ata…

Lexo më shumë

15 yjet shqiptare me ‘binjake’ në Hollywood (FOTOT)

Sa herë na ka qëlluar të shohim një personazh shqiptar dhe ta krahasojmë atë me një tjetër shumë herë më të famshëm në Hollywood. “revistawho.com” sjell fotot e 15 personazheve…

Lexo më shumë

JA EMRAT E VËRTETË TË 31 IKONAVE TË MODËS

Jo të gjithë kemi fatin të kemi një emër tërheqës si për shembull emri elegant i Audrey Hepburn apo ai ngazëllyes i Suki Waterhouse, por mos u habisni shumë prej…

Lexo më shumë

33 këngë shqiptare, që kanë vulosur lidhje e ndarje 

Sot, në ditën e dashurisë menduam të sjellim edhe një herë në kujtesë të gjitha baladat romantike shqiptare që kanë bërë historinë e muzikës. Mirëpo nuk na rezultoi e thjeshtë…

Lexo më shumë

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password