Shqipëri

NGA “REVISTAWHO.COM”/ Udhëtim në bukuritë e Shqipërisë mbuluar nga dëbora, ja ku duhet patjetër të shkoni

Sezoni i turizmit dimëror në vend sapo ka nisur. Tashmë është kthyer në një traditë e bukur për familjet shqiptare të vizitojnë vendet që zbardhen nga dëbora. Megjithëse infrastuktura rrugore…

Lexo më shumë

Ligji i ri – Rrezikohet e drejta e prindërimit nëse dhunohen fëmijët. Shifrat alarmante…

Ligji i ri për mbrojtjen e të drejtave të fëmijëve parashikon pezullimin e të drejtës së prindërimit në rast dhune apo neglizhence ndaj fëmijëve. Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë,…

Lexo më shumë

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password