Bota

INDI / Kuptimi i bojës së kuqe në mes të flokëve (Sindor ose Mang)

Gratë indiane aplikojnë këtë bojë të kuqe në mes të flokëve kur janë të martuara. Aplikimi i kësaj boje bëhet që gjërat të ecin mbarë. Të aplikosh bojën e kuqe…

Lexo më shumë

2017, dhjetë yjet e Hollywood-it që do t’ju bëjnë të ëndërroni… (FOTOT)

A do të jetë 2017-ta viti i prurjeve të reja në Hollywood? Gjasat janë që po! Sipas redaksisë së “ELLE” në Francë janë 10 aktorë të filmave me metrazh të…

Lexo më shumë

Sekretarja e Shtetit foto nudo në internet, kjo është 24-vjeçarja që shokoi Ukrainën (FOTOT)

Anastasia Deeva është emëruar si Sekretare Shteti për integrimin europian në Ukrainë, që prej 26 tetorit të këtij viti. Ky vendim i ka habitur të gjithë duke marrë parasysh moshën…

Lexo më shumë

Donald Trump falenderon Shtabin Elektoral. Së bashku do ta bëjmë Amerikën…(FOTO)

Në një postim në rrjetin social Facebook, Donald Trump i ka dedikuar një falenderim shtabit të tij elektoral. Në postimin e tij shkruhej: “NJË FALEMINDERIT, për të gjithë mbështetësit e…

Lexo më shumë

10 emrat më të çuditshëm që VIP-at u kanë vënë fëmijëve të tyre…

Djali i Gwen Stefani dhe Gavin Rossdale quhet “Zuma Nesta Rock” Djali i Nicolas Cage quhet “Kal-El” Vajza e Gywneth Paltrow quhet “Apple” Vajza e Bono quhet “Memphis Eve” Djali…

Lexo më shumë

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner mbrëmjen e djeshme

Edhe pse dje Kendall Jenner festonte ditëlindjen, të gjithë sytë i kishin nga Kylie. Kylie kishte veshur pantallona lëkure me lidhëse dhe një bluze rrjetë komplet të tejdukshme. Disa orë…

Lexo më shumë

Kylie Jenner tregon format e saj sexy

Kylie Jenner ka postuar disa foto sot në snapchat ku shfaqet me të brendshme të kuqe dhe një bluze të zezë në një dhomë prove. 19 vjeçarja dukej sexy dhe…

Lexo më shumë

Modelja mahnit fansat. I ngjan kaq shumë princeshës së Disney-t

Olayinka Mia Noel është një modele nga Guyana e cila mbrëmjen e Halloween-it u transformua si princesha e Disney-t, Jasmine. Mia i ngjan kaq shumë princeshës saqë i ka lënë fansat…

Lexo më shumë

Ja ku do të performojë Beyonce sot

Këtë vit, Beyonce performoi në BET Awards, shkëlqeu në skenën e VMA’s dhe u shfaq papritur në CFDA Awards ku mori edhe çmimin si “E veshura më e mirë e vitit.”…

Lexo më shumë

Aktori indian që po çmend vajzat

Kur përmenden aktorë indianë na shkon mendja tek aktori me famë botërore Shah Rukh Khan apo Angad Hasija i bërë i famshëm nga telenovela Bidaai me emrin Alek dhe rolin e…

Lexo më shumë

Page 1 of 4

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password