Në shtëpinë e…

images

FOTOT/ Mbahuni fort dhe bëni një xhiro në shtëpinë prej “përralle moderne” të Justin Bieber

Justin Bieber do të ishte djali ideal për çdo prind. Një 22-vjeçar që mund të përballojë të paguajë i vetëm një qira prej 132.903 dollarësh në muaj, për një super-vilë…

Lexo më shumë
d10-47_1476088568-9641991

FOTOT/ Futbollisti nxjerr në shitje shtëpinë e tij përrallore por askush nuk e blen

Kjo është shtëpia përrallore e ish-futbollistit të Manchester-it dhe Evertonit, Fil Neville, i cili e ka nxjerrë në shitje. Ai e ka nxjerrë në shitje për 3.5 mln paund, por…

Lexo më shumë
Casa Casuarina - Gianni Versace’s Mansion

FOTOT MAHNITËSE / Kjo është rezidenca luksoze ku ka jetuar Versace

E ndërtuar në 1930 nga arkitekti Alden Freeman, kjo rezidencë ka qënë shtëpia e stilistit Gianni Versace midis viteve 1992 dhe 1997. Christened Casa Casuarina i quajtur Pallati Amsterdam i…

Lexo më shumë
54ab523e3d36f_-_elle-jamie-dornan-new-christian-greyopener-xln-xln

FOTOT/ Më e bukur se në film, shikoni pak luksin në shtëpinë e Christian Grey

Harrojeni shtëpinë e Angelin Jolie në Malibu, edhe atë të motrave Hadid. Shtëpia e Christian Grey është padiskutim përkufizimi i pasurisë. Bëhet fjalë për një apartament luksoz në Seattle, me…

Lexo më shumë
EXCLUSIVE: ** PREMIUM EXCLUSIVE RATES APPLY ** Interior photographs of Angelina Jolie's $95,000 per month Malibu rental. The 4,409 square-foot home has five beds and five baths. Pictured: Angelina Jolie's Malibu rental, gv, general view Ref: SPL1361316 240916 EXCLUSIVE Picture by: Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

FOTOT/ Brenda shtëpisë luksoze të Angeline Jolie, këtu jeton pas divorcit

Angelina Jolie është një nga personazhet më të pasura të botës e sigurisht nuk e ka aspak problem të jetojë përkohësisht në një supershtëpi të cilën e ka marrë me…

Lexo më shumë
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat

FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat

Aktori me famë botërore Leonardo Di Caprio, ishte vetëm 24-vjeç dhe në kulmin e suksesit në filmin “Titanic” kur e ka blerë këtë shtëpi në Kaliforni.,Tani ai ka vendosur ta…

Lexo më shumë
manji

Rrëfimi/ Viti i Manjolës! Një vizitë për festa në shtëpinë e artistes së dashur shqiptare

Nga Eraldo Rexho / Fotot: Geljant Kaleci / Hair & Make Up: Gresa Kotri Ditët e festave, kanë aftësinë të na bëjnë nostalgjikë… e në një prej tyre, teksa kërkoja…

Lexo më shumë
12363013_10153836655363055_7111643090900488454_o

Festë në shtëpinë e Ledina Çelos (FOTO)

Artistja e hiteve “E doni dashurinë?”, “San Valentino”, “Ma ke prish gjumin e natës”, “Eja të vallëzojmë“, “Nesër shkoj”, “Të ndiej të huaj” dhe “Dangerous”, ka qëndruar larg skenës shqiptare…

Lexo më shumë
1582581b58ca9dcc_Justin-Bieber-Tours-Mansion-18th-Birthday.xxxlarge_1 (1)

SHTËPIA PREJ XHAMI E ASHTON KUTCHER (FOTO)

Shtëpitë prej xhami nuk janë vetëm mbresëlënëse në aspektin arkitekturor, por janë krijuar të tilla për të shijuar edhe atmosferën jashtë shtëpisë. Këtë ndjenjë unike nuk mund t’ia mohonte vetes…

Lexo më shumë
eranda-2

Në shtëpinë e Eranda Libohovës për festa (FOTO)

Këngëtarja e dashur e skenës hap dyert e shtëpisë për “WHO” në këtë vigjilje festash Nga Suada Daci/ Fotot: Endrit Mërtiri Muajin dhjetor e lidhim pashmangshmërisht me imazhin e festave,…

Lexo më shumë

Page 1 of 2

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password