Në shtëpinë e…

FOTOT/ Brenda shtëpisë luksoze të Ivanka Trump

Është një shtëpi luksoze e cila më parë kishe pronar Dan K. Rapoport dhe gruan e tij Irina dhe ka stil nga lindja. Kjo është shtëpia e re e Ivanka…

Lexo më shumë

FOTOT/ Brenda shtëpisë përrallore të Rihannës…

Shtëpia më e re e yllit Rihanna është ajo që bleu në vendlindjen e saj në Barbados. Me një vlerë prej 22 milion dollarësh, shtëpia e Rihannës është me të…

Lexo më shumë

FOTOT/ Në shtëpinë luksoze të “Shamikuqes”…

“Sulltanesha” e kinematografisë turke, Turkan Soray, është transferuar në shtëpinë e re tre katëshe, e cila i ka kushtuar 12 milionë Lira Turke (rreth 3 milionë Euro). Soray, e cila…

Lexo më shumë

FOTOT/ Mbahuni fort dhe bëni një xhiro në shtëpinë prej “përralle moderne” të Justin Bieber

Justin Bieber do të ishte djali ideal për çdo prind. Një 22-vjeçar që mund të përballojë të paguajë i vetëm një qira prej 132.903 dollarësh në muaj, për një super-vilë…

Lexo më shumë

FOTOT/ Futbollisti nxjerr në shitje shtëpinë e tij përrallore por askush nuk e blen

Kjo është shtëpia përrallore e ish-futbollistit të Manchester-it dhe Evertonit, Fil Neville, i cili e ka nxjerrë në shitje. Ai e ka nxjerrë në shitje për 3.5 mln paund, por…

Lexo më shumë

FOTOT MAHNITËSE / Kjo është rezidenca luksoze ku ka jetuar Versace

E ndërtuar në 1930 nga arkitekti Alden Freeman, kjo rezidencë ka qënë shtëpia e stilistit Gianni Versace midis viteve 1992 dhe 1997. Christened Casa Casuarina i quajtur Pallati Amsterdam i…

Lexo më shumë

FOTOT/ Më e bukur se në film, shikoni pak luksin në shtëpinë e Christian Grey

Harrojeni shtëpinë e Angelin Jolie në Malibu, edhe atë të motrave Hadid. Shtëpia e Christian Grey është padiskutim përkufizimi i pasurisë. Bëhet fjalë për një apartament luksoz në Seattle, me…

Lexo më shumë

FOTOT/ Brenda shtëpisë luksoze të Angeline Jolie, këtu jeton pas divorcit

Angelina Jolie është një nga personazhet më të pasura të botës e sigurisht nuk e ka aspak problem të jetojë përkohësisht në një supershtëpi të cilën e ka marrë me…

Lexo më shumë
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat
  • FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat

FOTOT/ Në shtëpinë e Leonardo Di Caprio-s që duket sikur ka dalë nga përrallat

Aktori me famë botërore Leonardo Di Caprio, ishte vetëm 24-vjeç dhe në kulmin e suksesit në filmin “Titanic” kur e ka blerë këtë shtëpi në Kaliforni.,Tani ai ka vendosur ta…

Lexo më shumë

Rrëfimi/ Viti i Manjolës! Një vizitë për festa në shtëpinë e artistes së dashur shqiptare

Nga Eraldo Rexho / Fotot: Geljant Kaleci / Hair & Make Up: Gresa Kotri Ditët e festave, kanë aftësinë të na bëjnë nostalgjikë… e në një prej tyre, teksa kërkoja…

Lexo më shumë

Page 1 of 2

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password