Intervista

monika-stafa-3_0

Monika Stafa: Unë vajza e një babai të burgosur. “Kod” për njerëzit që ia dalin

Gazetarja Monika Stafa ka botuar së fundi librin “Kod” i cili i shtohet botimeve të saj të tjera me temë historike “Çështja e Shën Naumit”, ”Monarkia kundër Republikës” apo edhe…

Lexo më shumë
adelina-1

EKSKLUZIVE / Adelina Ismaili: Më mungon aroma prej nëne, ja çfarë do t’i tregoj bebes sime për Monën (PJESA 2)

Nga revistawho.com RevistaWho.Com solli dje intervistën e parë të Adelina Ismailit për periudhën më të bukur të jetës së saj. Ndërsa sot vijon rrëfimi për humbjen më të madhe që…

Lexo më shumë
16009839_10157983462190363_147289021_o

EKSKLUZIVE/ Adelina Ismaili: Bebushi im është këtu, tani gjithçka ka tjetër kuptim (PJESA 1)

Nga revistawho.com Kjo kopertinë është unike, sepse e tillë është kjo intervistë dhe personazhi që rrëfehet. Adelina Ismaili po kalon periudhën më unike të jetës së saj e detajet do…

Lexo më shumë
510

RREFIMI/ Elvira Diamanti: Rastësisht aktore se doja të lija shkollën, momenti i lumtur i jetës kur i dhashë gji vajzës

Me suksese të panumërta dhe një karrierë të gjatë e plot role që kanë shenjuar kujtesën e të gjithë shqiptarëve, Elvira Diamanti është tërhequr nga skena. Aktorja e famshme për…

Lexo më shumë
stresi_sali_lushaj_27952

Flet për herë të parë Sali Lushaj: Pse nuk dorëzohet Stresi në polici

Problemet për Stresin duket se janë rikthyer sërish. Pas një video ku reperi shfaqet duke gjuajtur me armë, ai është shpallur në kërkim dhe policia ka qenë në shtëpinë e…

Lexo më shumë
img_0019

Ilir Meta flet për familjen dhe festat: Pasionet e fëmijëve të mi, djali ka qejf të bëhet aktor por ne s’jemi dakord

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta në një intervistë të gjatë dhënë për emisionin “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu, ka folur për fëmijët dhe jetën e tij personale.  Meta, a jeni…

Lexo më shumë
lako1

“Dashuria që theu tabutë në vitet ‘70, si tentuan ta ndanin Bujar Lakon nga studentja e pianos”

Studiuesi dhe kritiku Josif Papagjoni ka studiuar në degën e dramës, në të njëjtin kurs, me aktorin Bujar Lako. Siç ishte e zakonshme të ndodhte, sidomos në një kurs me…

Lexo më shumë
644216_357715934308818_1061407281_n

INTERVISTA/ Blendi Fevziu: Paguhem shumë po standardin e jetesës e kam nga trashëgimia, ja ku do i kaloj festat

Drejtuesi i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu, ka zbuluar detaje të jetës dhe punës duke folur hapur edhe për gjëra personale. Në një intervistë dhënë për emisionin “Vila 24” në televizionin…

Lexo më shumë
15624717_1169825246466826_2921450034778079232_n1

VITI I RI NË TIRANË/ Flet menaxherja e klubit të famshëm: Ja sekretet e jetës së natës, ju tregoj punën që fshihet pas

Teksa shëtit nëpër Tiranë vihet re sa shumë ka ndryshuar ajo në këtë prag festash. Dritat, zbukurimet e njerëzit që shijojnë argëtime të ndryshme të bëjnë vërtet përshtypje. Por si…

Lexo më shumë
74856d7d6f2394a49b47e7ed05caf11e

Delinda Zhupa e “Portokallisë”, 7 muaj shtatzënë: Dasma që kam planifikuar pas lindjes së djalit

Nga drejtoresha e Tatimeve deri te Kimetja, Delinda Zhupës i duhet të bëjë sport të vërtetë në skenë për kapërcimin nga një rol te tjetri. Tashmë po përgatitet për rolin…

Lexo më shumë

Page 1 of 20

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password