Horoskopi

Horoskopi i datës 18 Shkurt 2017

DASHI Mundohuni të mos zhgënjeni pritjet e atij që dashuroni. Qëndrojini lojës së tij edhe pse mund t`ju duket e rrezikshme. Mos tregoni shumë gënjeshtra sepse sot do të dilni…

Lexo më shumë

Horoskopi javor 6-12 shkurt 2017

DASHI 21 mars – 20 prill Këtë jave çdo gjë do jete e bukur dhe e veçante për ju qe keni një lidhje. Ndjenjat qe keni për partnerin do i shprehni…

Lexo më shumë

Marrëdhënia prindër-fëmijë varet edhe nga shenjat e horoskopit, zbuloni tuajën!

Shpesh e përdorim horoskopin vetëm për të ndjekur parashikimet e të ardhmes. Edhe atëherë kur ndjekim shpjegimin astrologjik, me siguri kjo për të parë se sa shkojmë me partnerin tonë…

Lexo më shumë

Horoskopi kinez 2017- Viti i Gjelit

Viti i ri kinez po afron. Tashmë e dini se bashkë me të njihemi dhe me Horoskopin Kinez, i cili përbëhet nga 12 kafshë. 2017 është viti i Gjelit të…

Lexo më shumë

Zbuloni personalitetin tuaj me anë të horoskopit indian

Astrologjia e Indianëve të Amerikës njihet për aftësitë e thella dhe përfaqësuese e cila daton rreth 5000 vite më parë. Shenjat e Astrologjisë së Indianëve të Amerikës janë bazuar tek…

Lexo më shumë

Mësoni çfarë ka planifikuar 2017-ta për ju, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit…

Sipas astrologëve, 2017-ta do jetë viti i suksesit për shkak se Dielli afrohet me Plutonin dhe ndan Marsin me Neptunin. Me fjalë të thjeshta, 2017-ta do t’ju shkojë shumë mirë…

Lexo më shumë

Tri lëngjet që pastrojnë veshkat

Veshkat janë organet tona të cilat i filtrojnë toksinat jashtë trupit. Për shkak se toksinat mund të ndikojnë në tërë trupin tuaj, nuk ka dyshim se kujdesi ndaj veshkave është…

Lexo më shumë

Horoskopi i muajit dhjetor nga Revista VOGUE

Dashi Edhe pse jeni efiçentë kur vjen puna tek një plan, projekt apo një person, këtë muaj do i zvarrisni gjërat. Midis këtij muaji dhe fillimit të 2017 do keni një…

Lexo më shumë

Zgjidhni punën perfekte bazuar në shenjën e horoskopit…

Ja cila është puna perfekte për ju bazuar në shenjën tuaj të horoskopit: Dashi – Polic/e ose ushtar Demi – Shef/e Binjakët – Prezantues/e Gaforrja – Biolog/e detar Luani –…

Lexo më shumë

Si silleni në takimin e parë bazuar në shenjën tuaj të horoskopit…

Dashi – Të turpshëm Demi – Ha shumë Binjakët – Harrojnë që kanë takim Gaforrja – Duken shumë mirë Luani – Flasin për veten gjithë kohën Virgjëresha – Do bëjnë…

Lexo më shumë

Page 1 of 26

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password