Horoskopi

598227_d

Marrëdhënia prindër-fëmijë varet edhe nga shenjat e horoskopit, zbuloni tuajën!

Shpesh e përdorim horoskopin vetëm për të ndjekur parashikimet e të ardhmes. Edhe atëherë kur ndjekim shpjegimin astrologjik, me siguri kjo për të parë se sa shkojmë me partnerin tonë…

Lexo më shumë
image

Horoskopi kinez 2017- Viti i Gjelit

Viti i ri kinez po afron. Tashmë e dini se bashkë me të njihemi dhe me Horoskopin Kinez, i cili përbëhet nga 12 kafshë. 2017 është viti i Gjelit të…

Lexo më shumë
image

Zbuloni personalitetin tuaj me anë të horoskopit indian

Astrologjia e Indianëve të Amerikës njihet për aftësitë e thella dhe përfaqësuese e cila daton rreth 5000 vite më parë. Shenjat e Astrologjisë së Indianëve të Amerikës janë bazuar tek…

Lexo më shumë
mgid-ao-image-vh1

Mësoni çfarë ka planifikuar 2017-ta për ju, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit…

Sipas astrologëve, 2017-ta do jetë viti i suksesit për shkak se Dielli afrohet me Plutonin dhe ndan Marsin me Neptunin. Me fjalë të thjeshta, 2017-ta do t’ju shkojë shumë mirë…

Lexo më shumë
image

Tri lëngjet që pastrojnë veshkat

Veshkat janë organet tona të cilat i filtrojnë toksinat jashtë trupit. Për shkak se toksinat mund të ndikojnë në tërë trupin tuaj, nuk ka dyshim se kujdesi ndaj veshkave është…

Lexo më shumë
fabbac57524efd6dc03c0b74fca22375

Horoskopi i muajit dhjetor nga Revista VOGUE

Dashi Edhe pse jeni efiçentë kur vjen puna tek një plan, projekt apo një person, këtë muaj do i zvarrisni gjërat. Midis këtij muaji dhe fillimit të 2017 do keni një…

Lexo më shumë
zodiac-signs-changed-ftr

Zgjidhni punën perfekte bazuar në shenjën e horoskopit…

Ja cila është puna perfekte për ju bazuar në shenjën tuaj të horoskopit: Dashi – Polic/e ose ushtar Demi – Shef/e Binjakët – Prezantues/e Gaforrja – Biolog/e detar Luani –…

Lexo më shumë
first-date-1st-date

Si silleni në takimin e parë bazuar në shenjën tuaj të horoskopit…

Dashi – Të turpshëm Demi – Ha shumë Binjakët – Harrojnë që kanë takim Gaforrja – Duken shumë mirë Luani – Flasin për veten gjithë kohën Virgjëresha – Do bëjnë…

Lexo më shumë
jorgo-pulla-1-1

HOROSKOPI NË REVISTAWHO.COM – Parashikimi javor nga 21-11-2016 deri më 27-11-2016 – Nga JORGO PULLA

Dashi Një javë e mirë dhe shumë punë mund të themi, keni shumë mundësi për të bërë ndryshimet e duhura në lidhje me punën. Nëse keni për të bërë ndonjë…

Lexo më shumë
the-zodiac-signs

Ja cila është dobësia juaj bazuar në shenjën tuaj të horoskopit….

Çdo njëri ka një dobësi edhe pse disa e shfaqin e të tjerë e fshehin. Ja cila është dobësia juaj bazuar në shenjën tuaj të horoskopit: Dashi – Jeni shumë…

Lexo më shumë

Page 1 of 26

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password