close

Fotot

FUNDJAVA E PASHKËVE / Rishfaqet Elvana, gazetari nxjerr video nudo, ndërsa tre këngëtarët…

IMG_3857

Urimet për festën e Pashkëve kanë qenë nga më të ndryshmet sot në rrjet, por disa prej tyre na kanë bërë më shumë përshtypje. Kështu ai që theu çdo parashikim me urimin e tij ishte gazetari Eni Shehu, drejtues i programit veror në “ABC News” që transmetohet gjatë sezonit të nxhetë live nga Drimadhes. Një video boomerang, ku Enit i bie peshqiri duke fshehur kështu shumë pak nga trupi i tij ka qenë një nga më të komentuarat mbrëmë. Sakaq jo më pak interesant ka qenë urimi i Elvana Gjatës nga LA, e veshur me ngjyrat e pranverës, fotoja familjare e Julkës dhe Andit, apo përqafimi i Ermal Mamaqit me Alban Skënderaj për të mos lënë Genta Ismajlin t’u ikë. / revistawho.com

A post shared by Eni Shehu (@igenishehu) on

Happy. Easter.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Celebrating with these handsome boys 😜 #MySuns🌞 #Family ❤️

A post shared by julkagramo (@julkagramo) on

Gezuar Pashkët… Duke i thy vezët Gentës.🤣🤣🤣 @albanskenderaj @genta.ismajli

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

lexo më shumë

Kur grupi “Europe” vizitoi Tiranën… Festa private me Nanon, Skënderajn, Mamaqin dhe plot VIP-a të tjerë

living-nano-olldashi1-1024×683

“Gsh.Al” në rubrikën “Bluetooth-Nostalgji” ka sjellë sot fotot e festës së vitit 2007… Një festë ndryshe në “Living room”. Ku do të ndodhnin çudira të mëdha. Jo vetëm pse aty gjendej grupi legjendar i rrokut, “Europe”.

Nano, jo rastësisht

Vetëm pak minuta para se të mbërrinin djemtë e grupit “Europe”, në “Living room” është shfaqur dhe Fatos Nano i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Xhoana dhe nga deputeti Taulant Balla. Në fillim, kjo vizitë e tij u duk krejt e rastësishme. Në fakt nuk ishte e tillë. Kjo do të kuptohej qartë në çastin kur Nano do të ngrihej nga tryeza e tij, për të takuar djemtë e grupit “Europe”. E menjëherë pas tyre edhe kandidatin për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Sokol Olldashi. Duke lejuar që një takim i tillë të fokusohej edhe në aparatet fotografikë dhe në kamerat televizive, që u gjendën aty në ato momente.

Fanse e “Europe” apo e Olldashit!?

Zëvendësministrja e Rendit, Iva Zajmi ka qenë ndër të ftuarit e parë që ka mbërritur në “Living room”. Nuk e ka fshehur aspak dëshirën për të takuar dhe bërë një fotografi me djemtë e grupit “Europe”. Ndoshta për të treguar se është një fanse e çmendur e këtij grupi dhe e muzikës rrok, po aq sa dhe shefi i saj.

Albani & friends

Në festa të ndryshme, ai gjithmonë shfaqet me shoqëruese të ndryshme. Ama ato asnjëherë nuk janë vajza të panjohura. Përkundrazi. Ja edhe në mbrëmjen e datës 13 janar, në festën e “Living room” Alban Skënderaj ka qenë i shoqëruar nga kryetarja e FRESH-it Megi Ajtyresa. Kjo mund të ketë qenë dhe thjesht një rastësi, përderisa po atë ditë FRESH ka organizuar një takim, ku Skenderaj ishte i ftuar si këngëtar.

Mes gazetarësh

Në një mbrëmje të tillë, e ideuar më shumë si një takim mes gazetarëve dhe grupit “Europe” nuk kishte si të mungonte Edi Paloka, tashmë drejtor i agjencisë më të madhe të informacionit në Shqipëri, ATSH. Por u duk qartë se nuk ishte ndonjë fans i “Europe”. Ndaj nuk është çudi që të ketë ardhur vetëm me qëllimin,  për të kaluar një natë interesante mes miqsh gazetarë.

Në ikje…

Një koncert shumë madhështor, që i ngjalli shumë emocione edhe atij vetë. As që e kishte menduar Joey Tempest, se në Tiranë do të ndodhte kështu. Fjalëve që i kishin thënë, nuk u kishte besuar dot deri në momentin që e pa vetë se ç’fansa të çmendur kishte në Shqipëri. Ajo çka e ka çuditur më shumë, është fakti se një pjesë e mirë e atyre që e kanë pritur pas portës së prapme të Pallatit të Kongreseve, për të marrë një autograf prej tij, ishin shumë të rinj në moshë.

Energjia e Ermalit

Për hir të kushëririt të tij Sokol Olldashi ose për hir të ndonjë pasioni që mund të ketë për rrokun, në koncertin e “Europe” ka qenë dhe Ermal Mamaqi. Dhe jo i vetëm. E ka shoqëruar dhe e fejuara e tij Ami. Të dy së bashku kanë qenë shumë aktivë gjatë gjithë atij koncerti. Pas kësaj, është e thjeshtë për ta kuptuar, se sa aktiv do të jetë Ermali gjatë fushatës së Olldashit.

Vërtet fansë

As që mund të vihej në dyshim që Sokol Olldashi do të ishte në koncertin e madh të “Europe” në Pallatin e Kongreseve. Madje bashkë me të e ka shijuar këtë koncert edhe bashkëshortja e tij. Janë parë duke kërcyer herë pas herë, kapur krahë për krah me njëri- tjetrin e duke kënduar deri në fund disa prej këngëve të repertorit të vjetër të atij grupi. Çka do të thotë, se nuk mund të vihej në dyshim as që ata janë vërtet fansa të atij grupi rroku.

Ky shkrim u botua më 20 Janar 2007

lexo më shumë

FOTOT/ Brenda festës së “Big Brother”, detajet e mbrëmjes dhe të ftuarit VIP

kolazhiii

Një event kushtuar spektaklit të famshëm “Big Brother” u mbajt mbrëmë në qendër të kryeqytetit. Në një prej ambienteve më luksoze të Tiranës, “Top Channel” mblodhi një sërë personazhesh të famshëm, gazetarë e fotografë, për të treguar detaje nga edicioni i 9-të i “Big Brother”. Ky spektakël nis të shtunën në orën 21:00 nën drejtimin e Arbana Osmanit. Sivjet autore e këtij programi është Alessia Vesicchio, një italiane që dikur kishte autorësinë e “E diell” në të njëjtin televizon. “RevistaWho.Com” ishte mbrëmë aty dhe sjell detaje dhe foto nga festa. Në fjalën e saj moderatorja Osmani falenderoi të gjithë bashkëpunëtorët ndër vite, që e kthyen “Big Brother” në patentën më të dashur të shqiptarëve. Pas Arbanës në një skenë të improvizuar dolën prezantuesja Albana Osmani dhe opinionisti Olti Curri, i cili tha se edhe sivjet do të luftojnë që të mbajnë vendin e parë gjatë fashës orare të “Fan Club”. Surpriza e mbrëmjes ishte se sivjet një tjetër program mbështetës i “Big Brother” do të jetë “Big Bastard” ku me humor do të komentohen jo vetëm situatat e banorët, por edhe prezantues e opinionistë, nga “Çmendina dublim”. Kjo festë shërbeu për një ritakim të ish-banorëve të “Big Brother” në vite… Po kush ishin të ftuarit, si ishin veshur e si u ndanë nëpër tavolina, mund t’i shikoni më poshtë./ revistawho.com

Albana Osmani

Ilir Beqiri

Erion Ylli, Sara Hoxha

Rovena Dilo, Najada Konomi (Noçja)

Adi Pojana, Olsi Mingomata

Dojna Mema, Juna Vata, Jonida Aliçkolli

Sara Hoxha, Ledion Liço

Najada Konomi, Ervin Kurti, Jonida Maliqi, Marçela Lati, Rovena Dilo

Anxhela Lamaj, Adela Sollaku (mikeshat e Lori Hoxhës)

Arbana Osmani, Lori Hoxha, Sara Hoxha

Xhemi Shehu

Albana Osmani, Olti Curri

Sara Hoxha, Xhemi Shehu, Ledion Liço, Lori Hoxha

Arbana Osmani

Alban Musa, Anjeza Maja

Elert Yzeiri, Gazmend Paja, Filip Çakuli, Albana Osmani

Lori Hoxha, Alessia Vesicchio, Arbana Osmani

Lori Hoxha, Arbana Osmani

Arbana Osmani

Gazmend Paja

Marçela Lati, Lori Hoxha, Armand Peza

Marçela Lati, Armand Peza

Rezarta Skifteri

Alba Çoba

Alessia Vesicchio

Velinat e “Fiks Fare”

Florian Binaj

Juna Vata

Olti Curri

Ilda Bejleri

Sara Hoxha, Ledion Liço

Lori Hoxha

Sara Hoxha, Lori Hoxha

Fatjon Hysenbelliu

Arbër Çepani

Ermal Merdani

Anjeza Maja

Xhensila Pere

lexo më shumë

VETËM NË REVISTAWHO.COM / 10 fotot që nuk i keni parë akoma nga dasma e Almeda Abazit

almedadasma00003

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, celebroi në ditëlindjen e saj të 25-të dashurinë disavjeçare me aktorin e famshëm turk Tolgahan Sayışman. Nga 13 shkurti, dita kur dy të rinjtë i thanë “PO” njëri-tjetrit përgjithmonë janë publikuar disa foto e video, por sot “revistawho.com” sjell një copëz nga albumi zyrtar i dasmës së çiftit më të bukur të momentit. 10 fotografi, që me siguri nuk i keni parë ende… / revistawho.com

lexo më shumë

FOTOT E PAPUBLIKUARA / Relaks dhe dashuri për Afërdita Dreshajn. Ylli shqiptar dhe partneri i saj zgjedhin ishullin e shtrenjtë për pushime

Aferdita00003

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj Jakub Kindl po kalojnë sëbashku ditë të bukura në një prej ishujve më të preferuar në veri të Amerikës, që janë ende koloni britanike. Turks & Caicos është emri i ishullit të zgjedhur nga çifti, i cili ndodhet fare pranë Bahamas dhe është një nga destinacionet e preferuara të yjeve botërore si Ben Affleck, Jennifer Garner, Brad Pitt, Angelina Jolie, Sofia Vergara, etj.

Aferdita00004

Aferdita00005

Dhe në fakt e meriton të jetë i tillë, sepse panorama që na është ofruar përmes insta story-t të Afërditës dhe Jakub ka qenë vërtet mbresëlënëse. Kjo kuptohet edhe në këto foto të publikuara për herë të parë në “revistawho.com“, ku çifti duken shumë të dashuruar dhe të relaksuar në krah të njëri-tjetrit. Turks & Caicos konsiderohet si një ishull luksi, ama të gjithë ata që kanë qenë atje një herë janë kthyer përsëri.

Aferdita00010    Aferdita00007 Aferdita00008  Aferdita00001 Aferdita00002

Afërdita dhe Jakub e kanë zhvendosur jetën e tyre në Florida, për shkak të angazhimeve të Kindl me sportin e hokeit. Ata bashkëjetojnë prej më shumë se dy vitesh dhe megjithë thashethemet për ndarje e ribashkime, marrëdhënia e tyre sa vjen e bëhet më e fortë. / revistawho.com

Aferdita00006

lexo më shumë

FOTOT EKSKLUZIVE NGA ‘BABYSHOWER’ / Zbulohet gjinia e fëmijës, Alessio Aliaj dhe partnerja e tij do të bëhen prindër të një…

16491517_10208449671342638_689415132_o

RevistaWho.Com” sjell sot fotot ekskluzive nga festa e babyshower-it të Katherine, partneres së Alessio Aliajt, të cilët priten të bëhen prindër pas disa javësh. Në to Alessio dhe Kat duken shumë të lumtur dhe e shfaqin padurimin për ta mbajtur në duar foshnjen e tyre, që do të vijë në jetë në javën e parë të muajit mars… Por veç fotove të organizimit me 50 të ftuara, dhuratave dhe dekorit të festës, ku i vetmi mashkull i lejuar në të është babai, kemi zbuluar gjithashtu edhe gjininë e bebes… Vajzë do të jetë fëmija i parë i supermodelit shqiptar, që aktualisht po bën karrierë si menaxher artistësh në Australi. Në një intervistë ekskluzive për “RevistaWho.Com” në muajin dhjetor, ku dha dhe lajmin se do të bëhej baba, Alessio u shpreh se “nëse do të jetë vajzë, do e pres si një princeshë në jetën time”. / revistawho.com

ALESSIO00003

ALESSIO00002  ALESSIO00004 ALESSIO00001

lexo më shumë

FOTOT/ Në shtëpinë super luksoze të Jennifer Lopez

jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-1811484568419

Jennifer Lopez është një nga këngëtaret më të pasura në Hollywood. E sigurisht kjo pasuri bën që ajo të jetojë në mënyrën më luksoze të mundshme. Po t’i hedhim një sy shtëpisë së saj mund të kuptojmë fare qartë sa para fiton këngëtarja e njohur. Një shtëpi super luksoze e gjitha me dru, me pesë dhoma gjumi, 13 tualete, një dhomë masazhi, një club poshtë shtëpisë, tre zyra, 10 vende zjarri dhe disa dhoma miqsh kushton 68 milionë dollarë dhe është në Bel Air. htëpia është ndërtuar në vitin 1940 duke përdorur dru nga Missisipi dhe Luiziana.

jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-16-11484568436 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-20-11484568434 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-21-11484568433 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-22-11484568432 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-23-11484568430 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-25-11484568427 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-26-11484568426 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-27-11484568425 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-171-11484568424 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-1811484568419

jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-3-11484568455 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-4-11484568454 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-7-11484568452 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-9-11484568448 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-8-11484568450 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-11-11484568446 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-12-11484568444 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-14-11484568439 jennifer-lopez-28-million-mansion-home-house-bel-air-15-11484568438

lexo më shumë

2017, dhjetë yjet e Hollywood-it që do t’ju bëjnë të ëndërroni… (FOTOT)

kover

A do të jetë 2017-ta viti i prurjeve të reja në Hollywood? Gjasat janë që po! Sipas redaksisë së “ELLE” në Francë janë 10 aktorë të filmave me metrazh të gjatë, që aktualisht nuk janë shumë fytyra të njohura në ekran, por që premtojnë të kthehen në aktorë shumë te preferuar për vitin 2017. Si më poshtë po ua prezantojmë:

mahershala-ali

Mahershala Ali

rami-malek

Rami Malek

lucas-till

Lucas Till

dane-dehaan

Dane DeHaan

donald-glover

Donald Glover

diego-luna

Diego Luna

scott-eastwood

Scott Eastwood

dan-stevens

Dan Stevens

charlie-hunnam

Charlie Hunnam

joe-alwyn

Joe Alwyn

lexo më shumë
1 2 3 14
Page 1 of 14