Bukuri

Të flejë në krahun e majtë është sekreti i bukurisë së kësaj modeleje…

Nëse jeni të lodhura të lexoni revistat me modelet, ku sekretet e bukurisë së tyre janë të bëjnë tetë orë gjumë e të pinë 2 litra ujë në ditë, me…

Lexo më shumë

Amber Heard, fytyra më e bukur në botë… Vendi i dytë do t’ju lërë pa fjalë, ja “TOP 10”

Një studim i kryer së fundmi nga face mapping, ka treguar se fytyra e aktores Amber Heard ka përmasat e përsosura për të qenë fytyra më e bukur në botë….

Lexo më shumë

Make Up Tutorial – Si t’i fshihni kilogramët e tepërta përmes konturit – Nga Sara Karaj

Disa kilogramë të shtuara ju bëjnë të mos ndiheni komodë? Mos u shqetësoni! Pak kontur mund të definojë dhe t’ju fshehë disa kilogramë. Këto janë disa nga taktikat e njohura…

Lexo më shumë

JA CILI ËSHTË SEKRETI I FLOKËVE TË KATE MIDELTON – STILISTI ZBULON DETAJET

Ka një pikë ku debatet dhe polemikat nuk kanë vend; në daljet e saj publike Kate zotëron vemendje totale në mbarë globin. Richard Ward stilisti personal i flokëve të Kate…

Lexo më shumë

Page 10 of 10

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password