close
Bukuri

Trendi i ri i buzëkuqit këtë sezon! Ja si e kanë përdorur VIP-at shqiptarë…

landscape-1452142456-screen-shot-2016-01-06-at-115356-pm

Me ardhjen e stinës së dimrit, sigurisht edhe makjazhi ndryshon. Ngjyrat e errëta përdoren më shumë. Këtë sezon ngjyra e buzëkuqit më në modë është ngjyra çokollatë. E përdorur nga Kylie Jenner dhe shumë VIP-a të Hollywood-it, tashmë ky trend po përhapet edhe në Shqipëri.

screenshot_6

Elvana Gjata

screenshot_12

Tuna

screenshot_5

Era Istrefi

 

Tags : makeup
loading...