• youuinsttaaffccbb
TEST
Bukuri

Të metat e VIP-ave. Ja çfarë nuk pëlqejnë ato tek vetja…

Të gjithë kanë të meta. Të gjithëve nuk i pëlqen diçka tek vetja. Ju sjellim 15 të famshëm të cilat e kanë shprehur pasigurinë e tyre se çfarë nuk u pëlqen tek vetja.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 10: TV personality Kylie Jenner attends the Jonathan Simkhai fashion show during September 2016 MADE Fashion Week: The Shows at The Arc, Skylight at Moynihan Station on September 10, 2016 in New York City. (Photo by Michael Stewart/WireImage)
Kylie Jenner më në fund e ka pranuar se ka pasiguria e saj ishin buzët. Kylie iu nënshtrua operacioneve për fryrjen e buzës sepse ajo nuk i pëlqente buzët e saj të vogla. 
LONDON, ENGLAND - JUNE 13: Kate Moss attends the Coach show during The London Collections Men SS17 at on June 13, 2016 in London, England. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)
Kate Moss ka treguar se nuk i kanë pëlqyer asnjëherë këmbët e saj. E çuditshme për një modele!
LAS VEGAS, NV - JULY 23: Television personality Kim Kardashian West arrives at Hakkasan Las Vegas Nightclub at MGM Grand Hotel & Casino on July 23, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Steven Lawton/Getty Images)
Kim Kardashian i urren fijet e vogla të flokëve. Madje ajo përdorte photoshop-in për t’i larguar nga fotot. Por tani Kim i ka hequr ato me lazer.
WEST HOLLYWOOD, CA - SEPTEMBER 22: Actress Kristen Stewart attends Chanel Dinner Celebrating N 5 L'Eau at the Sunset Tower Hotel on September 22, 2016 in West Hollywood, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)
Kristen Stewart është shprehur se nuk i pëlqen madhësia e  veshëve të saj. 

beyonce

Beyonce nuk pëlqen veshët dhe këmbët e saj. Gjithashtu ajo është shprehur se qëndron shumë kohë para freskuses, jo për të performuar por sepse djersin shumë.

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Actress Olivia Wilde attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)
Olivia Wilde kur u takua me bashkëshortin e saj Jason Sudeikis ajo kishte frikë se nuk ishte e bukur sa duhej. Kështu tha aktorja për revistën Marie Claire

chrissy-teigen

Chrissy Teigen, modelja është shprehur se nuk ndihet rehat me bikini ose rroba banje. E çuditshme për një modele!

jessica-alba

Jessica Alba ka treguar se nuk vishte dot funde të shkurtra. Por tani ajo ndihet rehat me trupin e saj dhe nuk i intereson më.

< srcset=
on September 6, 2016 in New York City.” width=”421″ height=”594″> Rihanna është shprehur se edhe ajo ka diçka që nuk i pëlqen tek trupi i saj. Të pasmet. Ajo ka thënë në një intervistë: “Kështu jemi ne femrat. Dalim para pasqyrës dhe shohim të pasmet. A janë më të mëdhaja sot? Jo.”
LAS VEGAS, NV - SEPTEMBER 23: Recording artist Miley Cyrus poses backstage at the 2016 iHeartRadio Music Festival at T-Mobile Arena on September 23, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Kevin Mazur/WireImage)
Në një intervistë Miley Cyrus është shprehur: “Unë kam aktruar si dikush që nuk isha, si Hannah Montana. E cila me siguri e ka transformuar trupin tim sepse kam luajtur në atë serial çdo ditë dhe kur seriali mbaroi unë pyeta veten Kush dreqin jam unë?”
LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 23: Victoria Beckham attends the British Fashion Awards 2015 at London Coliseum on November 23, 2015 in London, England. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)
Victoria Beckham është shprehur se ka pasur probleme me aknet në adoleshencë por tani ajo e ka kaluar atë fazë.
LOS ANGELES, CA - JULY 14: Model Kendall Jenner arrives at the launch of OUE Skyspace LA at the U.S. Bank Tower on July 14, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Amanda Edwards/WireImage)
Kendall Jenner tregoi për Harper’s Bazaar Arabia problemin e saj: “Po mundohem të shtoj në peshë por trupi im nuk do. Ajo çfarë nuk kuptojnë njerëzit është se të quash dikë shumë të dobët është sikur të quash dikë shumë të shëndoshë, nuk është ndjenjë e mirë.”
LOS ANGELES, CA - OCTOBER 18: Khloe Kardashian Good American Launch Event at Nordstrom at the Grove on October 18, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Steve Granitz/WireImage)
Khloe Kardashian është shkaktarja e problemit të saj. Ajo është shprehur se është penduar për operacionet plastike.
LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 14: Gigi Hadid attends a private dinner hosted by Stuart Weitzman and Gigi Hadid, to celebrate the opening of the Stuart Weitzman London Flagship Store, at the Royal Academy of Arts on November 14, 2016 in London, England. (Photo by Darren Gerrish/Darren Gerrish/WireImage)
Gigi Hadid ka treguar se ka pasur problem ecjen, një dobësi që ajo thotë se e ndihmoi të bëhej një modele profesioniste. “Kur punon, ti duhet të jesh personi që punon më shumë dhe më i miri sepse nëse nuk je ti, gjithmonë do jetë dikush më i bukur, më i mirë dhe që punon më shumë se ty.” -është shprehur modelja.

blake-lively

Blake Lively është shprehur se ka pasur probleme me trupin pas lindjes. “Kjo është turp sepse nuk duhet të ndihesh keq me trupin pas lindjes. Trupi jot është i bukur. Ti nuk do shkosh të sfilosh për Victoria’s Secret por trupi jot është i bukur në një mënyrë tjetër të pabesueshme dhe do doja të kisha guximin të prezantoja femrën ashtu siç ajo është.”