• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zyrtarisht burrë dhe grua. Çifti i famshëm martohen fshehtas

Kur vjen puna tek jeta personale shumica e VIP-ave mundohen ta mbajnë të fshehtë. Por syrit të paparacëve nuk i shpëton askush. Sidomos kur bëhet fjalë për martesa apo lidhje të reja, vëmendja është më e madhe. E këtë vëmendje ditën e sotme mediat e huaja ja kanë dhënë Miley Cyrus e cila sipas Hollywood Life është martuar me të fejuarin e saj Liam Hemsworth. Çifti kanë lidhur martesë në shtëpinë e tyre në Malibu, Kaliforni. Mësohet se vetëm 10 persona të afërm kanë qënë të ftuar. Madje çifti i ka shkruar betimet vetë. Miley postoi një foto me të afërmit e Liam dhe shkruajti “Familja e bashkëshortit”.

miley2