• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zihen vajzat lesbike: “Ça sikleti ke, ke 2 ditë që s’më thua gjysmë fjale”…

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në “Big Brother” si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre.

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin. E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar Kei-Vivit, shkruan sot “Panorama”. 

Kei: Ça sikleti ke?

Vivi: Shumë muhabete janë bërë, por unë më shumë kam dëgjuar se sa kam folur.

Kei: Çfarë muhabetesh të pëlqejnë ty? Ti je ajo që nuk më flet.

Vivi: Nuk është se nuk kam folur.

Kei: Ca sikleti ke?

Vivi: Me njerëzit.

Kei: Fol i gocë, fol.