‘Zhduket’ vajza e madhe e Barack Obamës, zbuloni arsyen

CHICAGO, IL - NOVEMBER 06:  U.S. President Barack Obama walks on stage with first lady Michelle Obama and daughters Sasha and Malia to deliver his victory speech on election night at McCormick Place November 6, 2012 in Chicago, Illinois. Obama won reelection against Republican candidate, former Massachusetts Governor Mitt Romney.  (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Vajza e madhe e Barack Obamës, Malia Obama u zhduk nga sytë e publikut për 3 muaj,për të cilën flitet se është dërguar në qendër rehabilitim. Në një intervistë eksluzive për ‘Radar Online. Com’ thuhet se Maila është kapur në shumë skandale dhe tani ajo mungon nëpër evente të ndryshme familjare. Një nga arsyet është se ajo është parë në shoqërinë e një djali i cili është i proçeduar penalisht, gjithashtu është fotografuar në festë e cila po kosumonte cigare marjuhane. Njerëzit pyesin veten nëse ajo është vërtet në rehabilitim apo thjesht po fshihet. Akoma nuk ka asnjë reagim nga familja Obama ose nga vetë Malia rreth kësaj situate.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password