• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zgjidhet si imazh, Tea e “Big Brother” pozon nudo

Tea Zhuli, ish-banore e “Big Brother 8”, e vënë së fundmi në qendër të vëmendjes së medias për lidhjen e saj me Kristin, gjithashtu ish-banor, e ka shfaqur gjithnjë dëshirën e saj për të qenë pjesë e modelingut. Dhe pas disa eksperiencave, Tea duket se është përzgjedhur si imazh për editorialin e një marke të njohur syzesh që ka për krijuese një shqiptare. Në fotot e reja të promocionit të syzeve FGB, të dizenjuara nga Marjeta Ferhati, Tea shfaqet mjaft sensuale, duke ekspozuar disa pjesë të trupit, pa e vulgarizuar, në një nudo artistike të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti… / revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE