Zbulohet versioni ‘Ferrari’ i iPhone 8, ja të rejat e telefonit…


Kompania Apple po planifikon të nxjerrë një model luksoz të iPhone 8, i cili cilësohet si një Ferrari. Kompania feston 10 vjetorin e saj, kështu që ajo ka menduar të hedhë në treg tre modelet e telefonave iPhone: 7S,  7S Plus dhe iPhone 8. iPhone 8 do ketë një ekran shumë të madh dhe do të karikohet me WiFi.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password