• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbulohet sozia e Eva Muratit dhe nuk është një person aspak i zakonshëm

Prezantuesja sportive Eva Murati komentohet shpesh për pamjen e saj si dhe për jetën e saj private. Por mesa duket portreti i saj është goxha i ngjashëm me atë të një prej këngëtareve më të famshme në botë, Jennifer Lopez.

 

Ndoshta ju ka shpëtuar ky detaj dhe mund të keni pyetur veten shpesh se me kë ju ngjan, por duke i hedhur një sy galerisë së fotove të të dyja vajzave ngjashmëria midis tyre është lehtësisht e dallueshme.

Ne po ua lëmë juve në dorë ta vlerësoni këtë fakt duke parë fotografitë e secilës, edhe pse bukurinë e vajzës tonë nuk e vë askush në dyshim./revistawho.com

CLOSE
CLOSE