Zbulohet shkaku i vdekjes së George Michael


Këngëtari vdiq nga infarkti në zemër, në ditën e Krishtlindjeve, këtë e ka konfirmuar menaxheri i këngëtarit,Michael Lippman, për The Hollywood Rreporter, transmeton syri.net.“Me pikëllim të madh, konfirmojmë se biri ynë i dashur, vëllai dhe miku, George vdiq paqësisht në shtëpi gjatë periudhës së Krishtlindjeve”, ka thënë menaxheri i tij më parë. “Familja kërkon që privatësia e tyre të respektohet në këtë kohë të vështirë dhe emocionale. Nuk do të ketë asnjë koment më tej në këtë fazë”.”Unë jam i shkatërruar”, tha të dielën Lippman. Menaxheri ka marrë një telefonatë në mëngjesin e Krishtlindjeve ku është njoftuar se Michael është gjetur i vdekur në dhonmën e tij.”Në shtrat, i shtrirë në mënyrë paqësore, ai ndërroi jetë, ’tha Lippman. Pusho në paqe George Michale. Ti ishte një legjendë…

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password