• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbulohet lidhja mes Capital T dhe shkaktarit të aksidentit tragjik në Durrës

Një detaj tjetër interesant rreth viktimës së katërt si dhe shkaktarit të aksidentit tragjik në Durrës ka ardhur në redaksinë e Jeta Osh Qef. Miku i Dashnor Deliallisit ka zbuluar se Dashnori njihej me Capital T, madje edhe kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin në një nga videoklipet e Capital T, ku ky i fundit ka përdorur makinën e Dashnorit. Videoklipi ku është e pasqyruar makina e të ndjerit është “Pare Pare”. Makina e bardhë tepër luksoze në të cilën shfaqet Capital T në fakt ka qenë e Dashnorit dhe kjo vërtetohet lehtësisht përmes targës (AA 979), targa që ka përdorur gjithmonë Dashnor Deliallisi. Dashnori u bë shkaktar i aksidentit tragjik në Durrës, ku si pasojë viktima të këtij aksidenti ngelën tre shoqe të ngushta që ishin nisur drejt Greqisë, Greta Sherifi 23 vjeçe, Izabella Balla, 33 vjeçe, Elona Kaçibaros 34 vjeçe dhe vetë 36-vjeçari./ Jeta osh qef

capture-157

CAPITAL T dhe makina e Dashnor Deliallisit

1-139-1

Dashnor Deliallisi

4-82

 

CLOSE
CLOSE