close
Breaking NewsLajme

Zbulohet i dashuri i fshehtë i Kendall Jenner. Kapen duke u puthur bashkë

screenshot_48

Modelja Kendall Jenner dhe basketbollisti Jordan Clarkson janë kapur duke u puthur së bashku në natën e ndërrimit të viteve. Ata nuk kanë konfirmuar asgjë nëse ka një lidhje mes tyre, por e kanë mbajtur të fshehtë. Kendall dhe Jordan madje kanë shkuar së bashku në festën e Drake në nëntor./revistawho.com

kendall-jenner-jordan-clarkson-makeout-new-years-eve-lead
Tags : jordan clarksonkendall jenner
loading...