• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbulohen takimet e fshehta të Noizyt me Dafina Zeqirin

Ata i kanë lënë pas inatet e vjetra dhe gjatë verës performuan bashkë në Durrës, duke bërë të ditur kështu se mes tyre tashmë ekziston vetëm një miqësi e mirë. Por sipas dritare.net Dafina është parë shpesh në Durrës në shoqërinë e Noizy-t. Nëse bëhet fjalë për diçka më shumë se miqësi apo për një bashkëpunim të ardhshëm, fansat do lumturoheshin pa masë sepse ata mbeten dy nga këngëtarët më të dashur në Shqipëri e më tej.