• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

ZBULOHEN DETAJET/ Seldi ndahet nga e dashura e re, “nuk donte lidhje serioze”

Jeta sentimentale duket se nuk është në ditët e saj më të mira për Seldi Qalliun. Këngëtari, i cili vetëm pak muaj më parë i dha fund fejesës 5-vjeçare me Dafina Zekën, vajzën e gazetarit Milaim Zeka, ka pësuar një tjetër disfatë në dashuri. Lidhja e tij e re me një vajzë nga Tirana ka pësuar sërish të njëjtin fund. Burime të suplementit “Bluetooth” në Gazeta Shqiptare kanë treguar se Seldi është ndarë prej pak javësh nga e dashura e tij e fundit. Në fakt, çifti nuk kishte dalë asnjëherë me një deklaratë për raportin e tyre, por pavarësisht kësaj ishin parë shpesh në Tiranë. “Dalin thuajse çdo ditë nga liqeni dhe duken mjaft intim. Ndonjëherë kapen prej dore”, thoshin asokohe burimet e “Bluetooth”, teksa konfirmonin romancën e tyre. Por, tani, miq të çiftit kanë treguar se arsyeja e ndarjes mes tyre ishte mungesa e dëshirës së Seldit për ta marrë marrëdhënien seriozisht. “Ai nuk impenjohej mjaftueshëm, nuk kishte dëshirë që lidhja të bëhej më serioze”, kanë treguar miq të tyre. E në fakt, të njëjtën gjë kishte thëne edhe Seldi pak kohë më parë. I pyetur për raportet me femrat, këngëtari, njëkohësisht ish-banor i “Big Brother” tregonte se nuk donte që të angazhohet seriozisht në një raport të ri, por ishte në kërkim të flirteve ditore./ Bluetooth