• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zbardhet telefonata e bërë nga miku i Mac Miller, dalin fakte të reja

Mac Miller ndërroi jetë pak ditë më parë dhe personi që e gjeti është një nga miqtë e tij. Policia ka zbardhur telefonatën e dëshpëruar të djalit në fjalë i cili kërkon ndihmë urgjente. Edhe pas autopsisë, ende nuk ka dalë një rezultat zyrtar mbi arsyen e vdekjes së reperit të njohur.

Mendohet se është mbidoza ajo që i mori jetën Mac, por kur policia ka shkuar në vendin e ngjarjes është gjetur shumë pak drogë, duke hedhur dyshime se mund të jetë pastruar. Sipas ‘TMZ’ burime pranë policisë kanë zbuluar se Miller ka vdekur disa orë para se miku i tij dhe policia të arrinin në vendngjarje./revistawho.com