• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zayn Malik në ‘party’ me femra nudo, Gigi Hadid xheloze?!

Zayn Malik ka publikuar ditën e sotme këngën e tij të re “Still got time” në bashkëpunim me reperin PARTYNEXTDOOR. Ky është padyshim videoklipi i tij më i çmendur dhe është xhiruar në shtëpinë e tij. Të dehur, drogë, femra nudo janë pjesë të videoklipit dhe madje një pjesë ku këngëtari po bën tatuazh. Gigi nuk është në video, por a do jetë bërë ajo xheloze pas shfaqjes së këtyre skenave?!/revistawho.com