• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zajmina: Nuk pendohem që kam bërë gjoksin operacion

Zajmina Vasjari duket se është në harmoni me veten dhe linjat e saj trupore. Zai ndonëse ka bërë gjoksin operacion, duke rritur numrin e tij nuk pendohet aspak për këtë zgjedhje të saj. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shkruan, “nuk pendohem” dhe me të drejtë.

No Regrets

A photo posted by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on