Zajmina në Dubai nuk shijon vetëm plazhin por edhe…


Zajmina Vasjari është duke shijuar pafund pushimet e saj në Dubai. Por Zai duket se po argëtohet pa masë. Veç plazhit dhe argëtimeve të tjera, ajo duket se po shijon edhe jetën e natës në këtë vend. Janë të shumta videot e argëtimit që ajo poston në Insta Stories.

imageimage

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password