Zajmina fillon pushimet, ja destinacioni i preferuar


imageZajmina Vasjari ka nisur pushimet e saj. Këngëtarja ka qenë këtë verë shumë e angazhuar me biznesin e saj, andaj dhe pushimet i kishte lenë pas dore. Dubai është destinacioni që Zai ka preferuar për tu relaksuar.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password