• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zajmina fillon pushimet, ja destinacioni i preferuar

imageZajmina Vasjari ka nisur pushimet e saj. Këngëtarja ka qenë këtë verë shumë e angazhuar me biznesin e saj, andaj dhe pushimet i kishte lenë pas dore. Dubai është destinacioni që Zai ka preferuar për tu relaksuar.