• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zaimina Vasjari lajmëron projektin e ri…

Zaimina Vasjari ka lajmëruar fansat e saj me anë të Instagramit se së shpejti do të publikojë këngën e saj të re. Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram Story ku shfaqet studio e regjistrimit dhe një pjesë nga teksti i këngës. Zaimina ka shkruar: “Nëse tka shku menja ty me mdrru me nai kon, nëse tka shku menja a e di sa shumë gabon…”. Këngëtarja ka shkruar se kënga do të publikohet së shpejti. Kujtojmë se kënga e fundit nga Zaimina është kënga “Me u kthy” e cila pati shumë sukses.

15095113_729236503898689_288257841450527724_n