• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ylli: Tunën do ta dua gjithmonë…

Këngëtari Yll Limani, ka qenë një ndër emrat më të përfolur kohët e fundit për një lidhje dashurie me këngëtaren Tuna.

Ai në një intervistë për Magazina.al, nuk ka dashur të flas shumë se pse emri i tij është përmendur kaq shumë për një lidhje me këngëtaren, duke thënë se gjithçka që thotë do të keqkuptohet nga mediat, por Tunën e ka cilësuar si një person që do ta respektojë gjithmonë. “Nuk është se dua të komentoj shumë rreth kësaj teme, sepse gjithcka që do them, do transmetohet ndryshe nga pothuajse të gjitha portalet dhe mediat në Kosovë dhe Shqipëri. Tuna është njëri ndër njerëzit që do e dua dhe do e respektoj gjithmonë” -ka thënë Ylli.