Xhensila Myrtezaj frymëzohet nga Rihanna (FOTOT)


Kida dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar ditën e djeshme këngën e tyre të re “Uh Baby” e cila u prit shumë mirë nga publiku. Por ajo që vihet re në klip janë veshjet e Xhensila Myrtezaj të cilat ngjasojnë shumë me veshjet e Rihanna-s, për të mos thënë janë identike. Megjithatë këngëtarja duket sexy dhe provokuese me lëvizjet e saj. 

befunky-collage

Rihanna muajin e kaluar u shfaq me një xhup rozë të fryrë nga stilistja Ella Boucht. Të njëjtin stil ka përdorur edhe Xhensila në klipin e ri.

hyhhyyh

E veshur me një palë çizme të gjata jeshile nga Giuseppe Zanotti dhe një bodysuit, Rihanna u shfaq në Made in America Festival në shtator të këtij viti. Të njëjtën veshje ka veshur edhe Xhensila.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password