• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Xhensila Myrtezaj frymëzohet nga Rihanna (FOTOT)

Kida dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar ditën e djeshme këngën e tyre të re “Uh Baby” e cila u prit shumë mirë nga publiku. Por ajo që vihet re në klip janë veshjet e Xhensila Myrtezaj të cilat ngjasojnë shumë me veshjet e Rihanna-s, për të mos thënë janë identike. Megjithatë këngëtarja duket sexy dhe provokuese me lëvizjet e saj. 

befunky-collage

Rihanna muajin e kaluar u shfaq me një xhup rozë të fryrë nga stilistja Ella Boucht. Të njëjtin stil ka përdorur edhe Xhensila në klipin e ri.

hyhhyyh

E veshur me një palë çizme të gjata jeshile nga Giuseppe Zanotti dhe një bodysuit, Rihanna u shfaq në Made in America Festival në shtator të këtij viti. Të njëjtën veshje ka veshur edhe Xhensila.