• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Xhaketat e lëkurës, trendi që nuk del asnjëherë nga moda

Lëkura nuk ka dalë asnjëherë nga moda dhe veshjet e lëkurës janë shumë të referuara.

Veçanërisht xhaketat e lëkurës kanë qenë gjithmonë një ndër zgjedhjet kryesore të vajzave. Përveçse janë shumë “in”, ato mund të kombinohen lehtësisht me veshje të ndryshme.

3-23

Xhaketat e zeza lëkurë kanë qenë shumë të kërkuara, por tani mund të zgjidhni edhe lëkura në ngjyra të ndryshme, të cilat mund t’i kombinoni lehtësisht.

Duhet të dini që të mos ngatërroni lëkurën e vërtetë nga imitimi. Më poshtë do të shihni disa prej xhaketave më të kërkuara nga vajzat e apasionuara pas modës./Blitz.al/