• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vogëlushja në foto është një nga artistet me të cilën krenohen shqiptarët

Emri i saj na ka bërë shumë shpesh krenarë, jo vetëm për suksesin që ka pasur në muzikë por edhe se e permend gjithmonë me krenari faktin se vjen nga Shqipëria.
Bëhet fjalë për Rita Orën e cila duket se ka qenë një fëmijë i ëmbël dhe shumë simpatik.


Ka qenë vet këngëtarja e cila ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga fëmijëria e saj e veshur me një fustan të kuq me kuadrata.


Duket se kjo foto nuk ka ekzistuar në arkivat e Ritës dhe ka qenë pikërisht nëna e saj që ja ka derguar, si për ti kujtuar artistes të shkuaren dhe fëmijërinë e saj./revistawho.com

CLOSE
CLOSE