• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vogëlushja më e bukur në botë, Instagrami i saj “shpërthen” nga shikimet dhe pëlqimet

Vogëlushja Anastasia Knajzeva nga Rusia, është vetëm 5 vjeç dhe cilësohet si vajza më e bukur në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, e cila 350 mijë ndjekës, janë publikuar fotografi të reja ku ajo duket vërtetë shumë e bukur. Fotografia e fundit ku ajo shijon dimrin është parë mbi 35,000 herë dhe ka mbi 10,000 pëlqime. Hidhini një sy fotove të saj:

v_1484142063-6401239 vvv_1484142071-661740 vv_1484142067-2986121