• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vogëlushja e blogeres shqiptare në hapat e së ëmës, kjo foto e vërteton më së miri

Blogerja e njohur shqiptare, Estela Ujka, përpara pak javësh solli në jetë vajzën e saj, Damar Brooklyn. Estela është nënë e tre fëmijëve, por duhet thënë se ajo nuk harron asnjëherë të tregojë kujdes të veçantë për veten dhe kryesisht stlin në të veshur.

Por mesa duket shumë shpejt Damar do të jetë një “konkurente” shumë e fortë e mami Estelës në fushën e blogut dhe të modës. Edhe pse është vetëm disa javëshe mund të themi se Damar ka një set të kompletuar fotografik. Madje ajo ka pozuar për herë të parë me një nga çantat më trend të momentit dhe që i përket markës më të njohur në botë, ‘Chanel’. Me siguri kur të rritet dhe pak Damar do të jetë një nga blogeret më të ndjekura shqiptare, por duhet pranuar se çdo meritë do i takojë vetëm mami Estelës. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE