close
Breaking NewsLajme

Vlorë, gruaja gjendet e varur në banesë

auto_litar_vetevrasje1476112853-1

Një grua është gjetur e vdekur në banesë një ditë më parë në Vlorë. Policia njofton se 52-vjeçarja B.I. është gjetur e vetëvarur dhe pa shenja dhune, në banesën e saj në lagjen “Osman Haxhiu” të qytetit bregdetar. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për vlerësim, për veprën penale shkaktimi i vetëvrasjes.

Tags : vloreVrasje
loading...