• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VLORE/ Aksidenti i djalit të biznesmenit, të afërmit revoltohen me policinë: E ka fajin firma e ndërtimit

Siç ju raportuam më herët, një 18-vjeçar që më vonë u zbulua se është djali i një biznesmeni, humbi jetën mbrëmë në Vlorë në një aksident. Ndërkohë detaje të reja janë zbuluar lidhur me ngjarjen tragjikë. Sipas raportimeve të fundit, familja e viktimës ka akuzuar firmën e ndërtimit që po kryen punime në Lungomaren e Vlorës, si shkaktare të aksidentit. Renato Panajoti. 18-vjeçari udhëtonte me një BMW X6 së bashku me një të afërmin e tij, Petro Beja, 21 vjeç. Ky i fundit drejtonte mjetin kur ra në një gropë në Vlorë. Familjarët e viktimës kanë akuzuar firmën që po kryente punimet për aksidentin tragjik. Të afërmit e tij jane revoltuar me Policine. Ata pretendojne se gropa ku ra automjeti ishte hapur nga firma qe po punon per “Lungomaren”. Ndersa Policia tha ne deklarate se mjeti kishte dale nga rruga dhe kishte perfunduar ne kanal.

img-20161127-wa0002