• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vjeshta e Afërdita Dreshaj…

Me hyrjen e muajit tetor duket se ka ardhur fuqishëm edhe vjeshta me reshjet dhe temperaturat e saj të ulta. Kësaj stine duket se i gëzohet edhe biondja seksi e showbizit shqiptar, Afërdita Dreshaj e cila duket më në formë se kurrë veshur me ngjyrat tipike vjeshtore. Kjo foto është postuar nga vetë këngëtarja në profilin e saj privat në Instagram.