Vjen seria e dytë e ’50 shades of Grey, akoma më e errët se e para


Këtë herë, s’ka më rregulla, as ndëshkime… nuk ka më as sekrete.

Anastasia dhe Christian rikthehen bashkë në serinë e dytë të trilogjisë “50 hijet e Greyt”.

50 hije me të errëta është filmi që do të shfaqet në ekranin e madh në muajin shkurt, i bazuar mbi novelën më të njëjtën emër si trilogjia, ai vjen pas filmit “50 hijet e Greyt” por duke sjelle këtë herë në ekran skena edhe më të nxehta.

Trileri i filmit është publikuar së fundmi, ndërsa thuhet se do të jetë padiskutim me i errët se filmi i parë, “50 hijet e Greyt.

Por filmi nuk premton…nëse dashuria mund t’ja dalë.

Tv Klan

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password