close
Breaking NewsLajme

Viti i Ri e gjen Ledri Vulën të inatosur: Nuk dua foto

screenshot_25

Reperi Ledri Vula postoi mbrëmë një foto bardhë e zi ku i uronte Vitin e Ri fansave, por mesa duket para shkrepjes së asaj fotove, reperi është ‘inatosur’ pasi ai vetë nuk ka dashur të dalë në foto. Ai postoi para pak minutash një foto në Insta Story ku shfaqet teksa largon aparatin dhe shkruan “S’du foto”. Sigurisht Ledri e ka pasur me shaka të gjithë këtë pasi ai njihet për sensin e humorit.

15747417_755790247909981_1058421021677658793_n
Tags : ledri vula
loading...