close
Breaking NewsLajme

Viti i Ri 2017 do e gjejë pa të… Këngëtarja e njohur kujton nënën (FOTO)

screenshot_34

Përveç sukseseve në karrierë, viti 2016 do të jetë viti më i hidhur për të pasi disa muaj më parë ajo humbi të shtrenjtën nënë. Bëhet fjalë për Zanfina Ismaili e cila ka kujtuar nënën e saj Mona ditën e sotme duke postuar një foto në Instagram dhe duke shprehur kështu mallin për të. Festa të tilla do të jenë të zbrazëta për Zanfinën sepse boshllëku që ka lënë nëna e saj tek Zanfina është shumë i madh.

15826591_755279564627716_7737896654138724809_n
Tags : zanfina ismaili
loading...