close
Breaking NewsLajme

Vit i mbarë për Kryeprokurorin, Adriatik Llalla bëhet me djalë

adriatik-llalla-794×445

Dita e fundit e vitit të shkuar e ka gëzuar familjen e Kryeprokurorit Adriatik Lalla me një lajm të mirë. Ai është bërë baba për herë të tretë. Siç njofton agjencia e lajmeve “Dritare.net” më 31 dhjetor ai është bërë me djalë. “Dritare.net” ka mësuar se djali i sapolindur gëzon shëndet të mirë së bashku me nënën e tij. Kryeprokurori Llalla ka dhe dy fëmijë të tjerë më të mëdhenj Enin 18 vjeç dhe djalin 14, siç duket i ka gëzuar pa masë ardhja në jetë e vëllait të tyre më të vogël.

Tags : adriatik llalla behet me djale
loading...