• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vipat shqiptarë sjellin atmosferën e tyre festive dhe urojnë Krishtlindjet (FOTO)

Në periudhën festive të vitit e sidomos për Krishtlindje nuk mund të mungonin edhe personazhet e njohur të ekranit shqiptar me urimet dhe fotot ku tregojnë sesi po i presin festat. E veçantë është foto e publikuar nga Miriam Cani e cila i ka uruar Krishtlindjet ndjekësve të saj me një foto të saj, Albanit dhe vajza e tyre Amel pranë pemës, sepse kjo festë festohet me njerëzit e dashur. 

15665670_752083064947366_4301781683663572982_n

15672574_752083004947372_7336233882491179363_n

15665522_752083118280694_9039732169315172309_n

15698194_752083251614014_8674914770407450320_n

15697324_752083101614029_681422504184753565_n

15698138_752083174947355_5918983629395349635_n

15665574_752083304947342_6224160413706931839_n

15747876_752083144947358_7511249498450795509_n