• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIP-at e huaj dhe shqiptarë festojnë “Ditën e kanabisit” (FOTOT)

20 prilli njihet ndryshe si “Dita e kanabisit”. VIP-a si Ellen DeGeneres, Jessica Biel, Kim Kardashian etj me postimet e tyre kanë uruar këtë ditë. Kim Kardashian publikoi ditën e djeshme grupin e ri të emoji-ve me kanabis të cilat shkaktuan jo pak debat. Nga ana tjetër ajo që poston gjithmonë foto me kanabis, Miley Cyrus qëndroi e heshtur. Ndër VIP-at shqiptarë ishin Enca, Era Istrefi që uruan këtë ditë në Snapchat. Ndërsa Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Gjiko publikuan këngën e re “Pablo” në përputhje me këtë ditë../revistawho.com