close
Breaking NewsLajme

Vildane Zeneli dhe Linda Halimi në shoqërinë e njëra-tjetrës, çfarë i ka bërë bashkë?! (FOTO)

collage

Linda Halimi, fituese e Festivalit 55 në RTSH e cila do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, është kthyer në New York. Këngëtarja publikoi një video ku ndodhet në një dhomë hoteli në shoqërinë e Vildane Zenelit. Teksa Vildane e përqafon atë, Linda përshëndet ndjekësit: “Mirëmëngjes nga dhoma e hotelit”. Më pas duke qeshur ajo thotë se Vildane është e çmendur.” Mikeshat janë takuar në New York dhe duket se po ja kalojnë shumë mirë bashkë./revistawho.com

15941502_761259454029727_1500096482176376703_n
Tags : linda halimivildane zeneli
loading...