close
Breaking NewsLajme

Video/Tragjike, babai rrëzohet sipër vogëlushit duke e lënë menjëherë pa ndjenja

2e3fda9e00000578-0-image-a-19_1447014948953

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë, kur një baba po luante me djalin e tij të vogël teksa bënin pazar në një supermarket. Duke ecur, pa dashje, babait i ngatërrohen këmbët dhe bie sipër vogëlushit duke e lënë menjëherë pa ndjenja pasi i thyhet qafa.

Kjo video po shpërndahet kudo në rrjet që të sensibilizojë të gjithë prindërit për të qenë të kujdesshëm edhe kur luajnë me fëmijët. /Blitz.al/

Tags : babai rrezohet siper vogelushite le pa ndjenja
loading...