• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/Nard Ndoka ka një emër të dytë, ja se si quhet…

Në studion e Ermal Mamaqit sonte në Tv Klan është i ftuar deputeti demokristian Nard Ndoka. Në fillim ai sqaroi se mban dy emra edhe Mark edhe Nard, duke thënë se “Mark është emri i pagëzimit, që i kanë vënë prindërit pasi vjen nga familje katolike.

http://https://youtu.be/9ILq_pcRZis

Më tej Ermali bën batutë me shprehjen e famshme të Ndokës “gjërat pozitive janë më të mira se ato negative…” dhe sa kaq shton: Ku e blen mallin ti Nard?! Kjo pyetje mbeti në kuadrin e batutës, pasi Ndoka nuk u përgjigj dhe vazhdoi me shpjegimin se “se shprehja për gjërat pozitive është deformuar nga emisioni satirik në “Pop Channel” në TCH”.

http://https://youtu.be/RBopxxp6Tbw

CLOSE
CLOSE