• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/Krisma armësh dhe këngë për Sali Berishën, ja çfarë i thotë Stresi Edi Ramës

Simpatia që Stresi ka për ish Kryeministrin Sali Berisha është e deklaruar nga ai prej kohësh, kjo ndoshta dhe për vetë faktin se babai i tij Sali Lusha ishte një nga njerëzit që qëndronin afër Sali Berishës.
Videon me këngën në sfond të Sali Berishës si dhe krismat nga dritarja e dhomës, Stresi ia dedikon Edi Ramës i cili ndodhet në një visitë në Serbi.

“Çohu vllau jem krisja per mat madhin #Sali#Berisha se ramoviç ka pazaret e veta me serbine..te lumte dora bali krasniqi”, shkruan në adresën e tij në Instagram Stresi.

CLOSE
CLOSE