• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/Ermal Mamaqi torturon bashkudhëtarin – Pamje prej aeroplanit

I njohur për situatat komike që shkakton, nuk mund të linte dhe udhëtimin e gjatë që e pret pa e kaluar me të qeshura. Ermal Mamaqi ka vendosur të torturojë bashkëudhëtarin e tij, duke e shqetësuar gjatë kohës që ai pushon. “Ta mendosh që ka edhe 10 orë udhëtim me mua”-thotë ai.

Duke torturu bashkëudhëtarin 10 orësh…😂😎

Posted by Ermal Mamaqi on Donnerstag, 17. November 2016

CLOSE
CLOSE