close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Ylli Limani: Shpresoj që Tuna mos mërzitet për sekretin që po zbuloj

afb297cc825aac52d3b52c1a28f55f0b-l

I ftuar në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehu”, Ylli Limani foli edhe për marrëdhënien e tij më këngëtaren, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë. Prej disa kohësh Ylli dhe Tuna gëzojnë një miqësi të mirë, çka ka bërë që këngëtarja t’i tregojë Ylli të parit sekretin e saj në lidhje me shtatëzaninë. “Shpresoj që Tuna të mos mërzitet që po e them, por unë kam qenë i pari që ajo i ka rrëfyer lajmin se ishte në pritje të një fëmije. Dhe unë jam gëzuar shumë për këtë fakt. Mezi pres të shoh frytet e dashurisë së saj me Patrisin”, tregon Ylli. Për ta ndjekur rrëfimin e tij të plotë, klikoni në linkun e mëposhtëm:

Tags : shtatzenitunaylli limani
loading...