lefuture

VIDEO/ Vrau parukieren në Lezhë, del video e arrestimit dhe ndjekjes nga policia

evaaa-e1478872283362-715x445

Policia ka publikuar videon e arrestimit të personit, i cili vrau me plumb në kokë paraditen e sotme një vajzë në Lezhë. Ai ka lënë makinën, duke tentuar të largohet me vrap por është kapur në flagrancë nga policia. Kjo ngjarje ka patur reagime të fortë në rrjete sociale. LEXO KETU

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password